„W trosce o jakość – dobre praktyki w pielęgniarstwie onkologicznym”

23 – 25 maja 2024 r.
City Hotel, Bydgoszcz

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

W imieniu Zarządu Oddziału Terenowego PSPO w Bydgoszczy oraz własnym, mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w corocznej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo szkoleniowej dla pielęgniarek onkologicznych, która odbędzie się w dniach 23-25 maja 2024 r. w Bydgoszczy.

Tegoroczna Konferencja odbywać się będzie pod hasłem „W trosce o jakość – dobre praktyki w pielęgniarstwie onkologicznym”.

Chcemy, aby nasza konferencja stanowiła prawdziwe forum wymiany doświadczeń i aktualnej wiedzy oraz dyskusji nad jakością i organizacją opieki, a także kompetencji i uprawnień zawodowych. Zaplanowaliśmy dla uczestników różnorodne sesje w formule inspirujących wykładów, debat, moderowanych paneli dyskusyjnych oraz praktycznych warsztatów.

Mam nadzieję, że program, który proponujemy dostarczy interesujących, nowoczesnych wiadomości potrzebnych w praktyce klinicznej i badaniach naukowych.

Wierzymy, że XXVI Konferencja PSPO jak zawsze pełni Państwa oczekiwania, wzbogacając Was nową dawką praktycznej wiedzy, i inspiracji do podejmowania dalszych zawodowych wyzwań w tak trudnej i wymagającej dziedzinie, jaką jest pielęgniarstwo onkologiczne.

Serdecznie zapraszamy, liczymy na Państwa obecność a więc do zobaczenia 23 maja w City Hotel w Bydgoszczy.

Barbara Jobda – Prezes Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Onkologicznych

Danuta Króliczewska – Prezes Oddziały Terenowego PSPO w Bydgoszczy

Scroll to Top