PIELĘGNIARSTWO ONKOLOGICZNE – TRADYCJA, JAKOŚĆ, ZAUFANIE

18 – 20 maja 2022 r.
Hotel Kuźnia Napoleońska w Teresinie

Szanowni Państwo,

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Onkologicznych z wielką przyjemnością zapraszam do udziału XXIV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo Szkoleniowej „PIELĘGNIARSTWO ONKOLOGICZNE TRADYCJA JAKOŚĆ ZAUFANIE”, która odbędzie się w Teresinie w dniach 18-20 maja 2022 r.

Po długiej przerwie spowodowanej okresem pandemii, wracamy aby przedstawić Państwu najważniejsze i najciekawsze doświadczenia i wyzwania opieki nad pacjentem z chorobą nowotworową.

Uczestnicy konferencji będą mogli wysłuchać ekspertów, którzy w swoich wykładach będą doradzać, jak nowocześnie i skutecznie pielęgnować naszych pacjentów. Podzielą się także swoim doświadczeniem, prezentując niektóre problemy na podstawie wybranych przypadków.

Oprócz wykładów dla zainteresowanych osób zapraszamy na zajęcia warsztatowe, podczas których w mniejszych grupach będzie można ćwiczyć umiejętności potrzebne pielęgniarce onkologicznej w codziennej praktyce.

Na zakończenie każdego dnia obrad uczestnicy znajdą czas, aby znów spotkać się w gronie koleżanek i kolegów i podzielić się swoimi refleksjami na wiele tematów. Konferencje dla pielęgniarek organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Onkologicznych to wydarzenie z bogatą tradycją, które rokrocznie gromadzi wielu uczestników.

Serdecznie zapraszamy pielęgniarki opiekujące się chorymi onkologicznymi z całej Polski z niecierpliwością oczekując na spotkanie w Teresinie.

Barbara Jobda – Prezes Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Onkologicznych

Przewiń do góry